Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Sanırsam

Sanırsam

Yüzbaşının biri yıllardır görmediği bir arkadaşından yemek daveti almış. Hemen iş çıkışı karısıyla arkadaşının evine gidecekler. Ama evdeki telefon çalışmadığından, karısına hazırlanması için haber vermeğe posta erini gönderiyor:
- “Oğlum Şehmuz Şimdi bizim eve git yengene söyle güzelce hazırlansın gece kıyafetlerini giysin ben de çiçek alıp eve geleceğim.” Şehmuz:
- “Emredersiniz komutanım” deyip eve gitmiş, kapıyı çalmış. Kadın:
- “Hayrola Şehmuz ne oldu?” demiş. Şehmuz sırıtkan bir edayla:
- “Komutanım gönderdi güzel güzel gece kıyafetleri giyecekmişsiniz, takıp takıştıracakmışsınız, o da çiçek alıp eve gelecekmiş.” Kadın:
- “Allah Allah ne yapacak acaba?” Şehmuz ciddi bir tavırla:
- “Valla sanırsam *ikecek” demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder