Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Güneşlenmek

Güneşlenmek

Vücudu oldukça güzel sarışın bayan, tatilinin hemen her gününü kaldığı otelin terasında, güneş banyosu yaparak geçirirmiş. İlk günü mayosu ile güneşlenmiş ama sonraki günler bakmış ki otelin en üst katında, onu kimse göremiyor, mayosuz sere serpe güneşlenmeye başlamış. Yine böyle yüzüstü güneşlenirken, merdivenlerden birisinin çıktığını duyarak, havlusu ile vücudunu örtmüş.
Merdivenleri bir solukta çıkan otelin müdür yardımcısı, nefes nefese:
- "Pardon hanım efendi, otelimiz güneşlenmeniz konusunda size bir şey diyemez ama dünkü gibi mayonuzla güneşlenirseniz çok iyi olacak."
Sarışın bayan:
- "Ne fark eder. Beni burada kimse göremez, ayrıca bu havlu ile de örtünüyorum bakın."
Müdür yardımcısı:
- "Tam olarak değil. Tavanı cam olan restoranın üzerinde güneşleniyorsunuz."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder