Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Fitili Kısaydı

Fitili Kısaydı

Profesör ile iki genç asistanı tımarhaneyi gezerken delilerin salondan çıkmamak için görevlilere direndiklerini görürler. İhtiyar profesör en genç asistanına dönerek:
- "Şimdi sen pantolonunu sıyırıp bomba diye bağırarak içeri koş bak nasıl dışarı çıkacaklar" der. Genç asistanı bomba diye bağırarak içeri dalar ancak deliler asistanı tuttukları gibi pencereden dışarı fırlatırlar. Bunun üzerine ihtiyar profesör pantolonunu indirip bağırarak içeri dalar ve deliler korku ile dışarı kaçışırlar. Diğer asistan şaşırarak delilere sorar:
- "Yahu gencecik asistandan korkmadınız da niye ihtiyar profesörden korkup kaçıştınız?" Deliler cevap verir:
- "Panik olduk doktor bey panik çünkü ikinci atılan bombanın fitili çok kısaydı ve her an patlayabilirdi."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder