Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Ormanda Maliyeciler

Ormanda Maliyeciler

Ormana maliyecilerin geldiğini duyan kaplumbağa hızlı adımlarla kaçmaya çalışırken ayıyı görmüş, ayı niye kaçtığını sorunca kaplumbağa:
- "Nasıl kaçmam, bende bir ev, hanımda bir ev, çocukta bir ev. Kesin bir açığımızı bulurlar" demiş. Bunu duyan ayı da kaçmaya başlamış. Ayıyı gören maymun niye kaçtığını sorduğunda ayı:
- "Nasıl kaçmam, bende bir kürk, hanımda bir kürk, çocukta bir kürk. Bu maliyeciler kesin bir açık bulurlar" demiş. Bunu duyan maymun da kaçmaya başlamış. Bir süre gitmiş ve durup düşündükten sonra:
- "Ben niye kaçıyorum ki, benim kıçım açıkta, hanımın kıçı açıkta, çocuğun kıçı açıkta."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder