Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Yüzbaşım

Yüzbaşım

Bir Astsubay ile bir gözü takma Yüzbaşı aynı bekar lojmanında birlikte kalıyorlardı. Yüzbaşı her gece yatmadan takma gözünü çıkartır su dolu bir bardağa koyar sabah tekrar yerine takardı. Sıcak bir yaz akşamı gece yarısı Astsubay susadı ve el yordamıyla sehpadaki bardağı kaptığı gibi bir dikişte yuvarladı. Oda ne.. suyla birlikte gözü de yutmuştu. Astsubay farkına vardı ama artık iş işten geçmişti. Ertesi gün sabah sporundan sonra Astsubay tuvalete gitme ihtiyacı duydu. Koşar adımla tuvalete gitti. Pantolonunu sıyırdı başladı ıkınmaya. Fakat mümkün değildi, bir türlü rahatlayamıyordu. Onun ıkınma sesini duyan tuvalet nöbetçisi er telaşlandı, nazikçe kapıyı tıklattı:
- "Komutanım yardımcı olayım." Astsubay can havliyle kapıyı açtı:
- "Bak oğlum şurada ne var bir türlü sıçamıyorum" deyip ere doğru döndü. Er eğilip bakar bakmaz hazır ola geçti ve selam durdu. Bunu gören Astsubay sinirlendi:
- "Ne selam durdun evladım" diye bağırdı. Asker yanıtladı:
- "Nasıl selam durmayayım komutanım içeriden Yüzbaşım bakıyor."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder