Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Dünyanın Sonu

Dünyanın Sonu

Günün birinde Bill Clinton, Fidel Castro ve Bill Gates kendilerini Tanrının yanında bulmuşlar. Tanrı bunlara:
- "Sizi buraya çağırdım çünkü 2000 yılında kıyametin kopacağını cemaatlerinize haber vermenizi istiyorum" demiş. Daha ne olduğunu anlayamadan bir de bakmışlar ki evlerindeler. Clinton, hemen ülkenin bütün televizyonlarına haber vermiş ve canlı yayında:
- "Sayın vatandaşlarım, size bir iyi bir de kötü haberim var. İyi olanı, 'In god we trust' harbi harbi var. Yani bunca zaman boşuna inanmadınız. Kötü olan ise 2000 yılında kıyamet kopacak." Kastro'da boş durmamış, hemen insanlarının karşısına geçmiş:
- "Yoldaşlar üzgünüm ama size iki kötü haberim var. Birincisi, bunca zaman kendimizi kandırmışız, Tanrı gerçekten de varmış! İkincisi ise daha kötü, daha Tanrıya inanamadan hepimiz öleceğiz, çünkü 2000 yılında kıyamet kopuyor." Bu arada Gates'de bütün kurmaylarını toplamış havadis veriyor:
- "Baylar size iki iyi haberim var. Birincisi, Tanrı beni dünyanın en önemli üç kişisinden biri olarak görüyor. İkincisi ise artık "year2000" problemini çözmemize gerek kalmadı."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder