Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Günah Çıkarma

Günah Çıkarma

Adamın biri günah çıkarmaya kiliseye gitmiş. Rahiple birlikte günah çıkarma odasına girince anlatmaya başlamış:
- "Peder, ben büyük günah işledim."
- "Evet oğlum. Ne yaptığını anlat bana. Tanrı seni affedecektir."
- "Kız arkadaşımla üç yıldır çok güzel giden bir ilişkimiz var ve aramızda ciddi bir yakınlaşma olmadı. Dün onu görmeye evine gittim. Kız kardeşinden başka evde kimse yoktu. Ortalıkta kimsenin olmadığını görünce kardeşiyle beraber olduk."
- "Ooo, bu çok kötü evlat. Fakat yaptığının kötü bir şey olduğunun farkındasın. Tanrı affetsin."
- "Peder, geçen hafta kız arkadaşımı görmeye iş yerine gitmiştim. İş arkadaşlarından biri dışında iş yerinde kimse yoktu. Ortalıkta kimsenin olmadığını görünce iş arkadaşıyla birlikte olduk."
- "Ooo, bu hiç de iyi olmamış doğrusu."
- "Peder, geçen ay, kız arkadaşımı aramak için amcasının evine gitmiştim. Yengesinden başka evde kimse yoktu. Ortalıkta kimsenin olmadığını görünce, yengesiyle birlikte olduk." Adam cevap gelmediğini görünce seslenmiş:
- "Peder? Peder, neredesiniz?" Cevap gelmeyince kilisenin içinde rahibi aramaya başlamış ve onu piyanonun arkasındaki masanın altında saklanırken bulmuş:
- "Peder, niçin orada saklanıyorsunuz?"
- "Birden ortalıkta senle benden başka kimsenin olmadığını fark ettim de!"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder