Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Havlu

Havlu

Orta yaşın üstünde bir İtalyan, genç ve güzel bir hanıma aşık olmuş. Kadın da bu aşka, aşkla karşılık vermiş. Birbirlerini çok sevmişler ve evlenmişler. Kocası, eşini hep mutlu etmek endişesi taşıyormuş. Ancak, yatakta mutlu edemediğini görüp, karısına problemini açmış:
- "Ne yapalım? Papaza soralım." kararını almışlar. Olayı papaza açmışlar. Papaz derhal bir tavsiyede bulunmuş:
- "Genç bir kişi, sizin üzerinizden bir havlu ile, havluyu sağa sola sallayarak esinti yapsın."
Havluyu sallayacak genci bulmuşlar. Genç adam onlar sevişirken havluyu sallamış, sallamış. Ancak sevgililer yine mutlu olamamışlar. Tekrar papaza gitmişler:
- "Ne yapalım?" demişler. Papaz bir süre düşünmüş kocaya:
- "Bir de havluyu sen salla, öyle deneyin" demiş. İki sevgili evlerine dönmüşler ve papazın tavsiyesine uymuşlar. Havluyu koca sallamış, kocanın yerine genç adam geçmiş. Tabii sonuç müthiş olmuş, yer gök inlemiş. Koca, karısının memnuniyetini ve mutluluğunu görerek, genç adama dönmüş. Birazda küçümseyici bir tavırla:
- "Gördün mü koçum. Havlu böyle sallanır." demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder