Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Onun Deliği Hazır

Onun Deliği Hazır

Bıçkın ve aynı zamanda hovarda bir adam ölür ve cehenneme gider. Cehennemde birkaç gün kaldıktan sonra cennet görevlisi melek gelir ve:
- "Seni cennete götüreceğim" der. Bizim bıçkın halinden memnun görevli melekle cennetin yoluna koyulurlar. Cennetin kapısına yaklaştıklarında içeriden feryat figan sesler duyar ve meleğe döner:
- "Hani sen beni cennete götürecektin" der. Melek:
- "Burası cennet" deyince adam:
- "İçerideki sesler nedir?" demiş. Melek:
- "ha o sesler, içerideki iyi insanlara kanat takılacak, onun için sırtlarına delik açılıyor" demiş. Bizimki ürkmüş cennetin yolunda biraz daha ilerlemişler bu sefer geçen ki seslerden daha acı ve yoğun sesler gelmeye başlamış. Bıçkın yine sormuş:
- "Şimdi neler oluyor, neden sesler daha acı?" Melek:
-  "İyi insanların başlarına halka takılacak onun için başlarını deliyorlar." Bizimki iyice korkmuş ve:
- "Ben cehenneme gitmek istiyorum" deyince Melek:
- "İyi ama orada da sana kuyruk takacaklar" demiş. Bıçkın:
- "Taksınlar. Nasıl olsa onun deliği hazır" demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder