-->

Komikler Burada

En Komik ve En Eğlenceli Fıkralar, En komik Videolar, En komik Resimler, En Güzel Hazır Mesajlar.

30 Ocak 2012 Pazartesi

Tek Kurşun

İki arkadaş, Pazar günleri golf oynarlar. Bir Pazar yine golf oynamaya hazırlanırken, biri de, onlara katılmak istediğini söyler. Elemanlar birbirine baktıktan sonra adamın teklifini kabul ederler. Oyun ilerler ve elemanlar, adama ne iş yaptığını sorarlar. Adam:
- "Öğrenmek istemezsiniz. Ben tetikçiyim. Tüfeğim golf çantasında ve nereye gitsem onu yanımda taşırım. İstersen bir göz at." Biraz beklemeden sonra biri cesaretini toplayıp çantaya bakar. Gerçekten de orada, büyük dürbünü olan  bir tüfek vardır. Eleman heyecanlanır ve:
- "Vaaay! Şuna bak. Eminim ki, buradan, bu dürbünle bizim evi görebilirim" der. Bir iki saniye baktıktan sonra:
- "Evet görebiliyorum! Hatta pencereden yatak odasını bile görebiliyorum. İşte karım. Dur bir dakika, çıplak! Yanında da kapı komşum var, o da çıplak!" der ve düşünmeden tetikçiye dönüp:
- "Bir atış için kaç para istiyorsun?" diye sorar. Tetikçi:
- "Her tetiği çekişim 500 milyon."
- "500 milyon! Çok para. Ama tamam. Senden iki atış yapmanı istiyorum. Birincisi karımın ağzına, ikincisi ise, komşumun malzemeye. Güzel bir ders alsın!" der. Tetikçi kabul eder. Tüfeği kaldırıp evi nişanlar ve beklemeye başlar. 5 dakikalık bir beklemeden sonra, kadının kocası dayanamayıp:
- "Neden ateş etmiyorsun?" diye sorar. Tetikçi:
- "Biraz daha bekle. İşi tek kurşunda halletmek üzeriyim."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder