Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Vakit doldu

Vakit doldu

Ünlü İtalyan babası Donetelli, ölmek üzere olduğu günde bütün ailesinin odasından çıkmasını ve büyük oğluyla yalnız kalmak istediğini söylemiş. Büyük oğluyla baş başa kalan Donetelli yastığın altından çıkardığı gümüş 24'lük tabancayı miras olarak vermek istemiş. Zıpır bir ruha sahip oğlu:
- "Baba bilirsin, ben silah filan sevmem, sen en iyisi bana rolex saatini bırak." demiş.
Donatelli de:
- "Bak oğlum, yarın bir gün evleneceksin. Güzel bir karın, çocukların, emrinde çalışan yüzlerce Adamın, paran her şeyin olacak. Oldu ki bir gün karını yatakta başka bir adamla yakaladın, saatini gösterip "Tamam vakit doldu" mu diyeceksin?" demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder