Google Translate

Son Yorumlar

Home » » yemeye geliyor

yemeye geliyor

Bir gün, iki kuzen aslan avına çıkarlar. Kuzenler akşama kadar aslan ararlar ama bulamazlar. Akşam tam dönerken karşılarına bir aslan çıkar. Kuzenlerden biri çalıların arkasına saklanır ve diğerine ağaca çıkması söyler. Ağaca çıkanı aslan görür ve arkasından tırmanmaya başlar. Ağaçtaki kuzen bağırır:
- "Lan vur şunu" diye. Aşağıdaki kuzen, aslana nişan alır ve sıkar ama aslanı sol taşşağından vurur. Canı yanan aslan azimle tırmanmaya başlar. Yukarıdaki kuzen yine bağırır:
- "Lan vursana şunuuuu" diye. Aşağıdaki
- "Hah şimdi vurcam" der ve ateş eder. Bu defa aslanı sağ taşşağından vurur. Ağaçtaki kuzen iyice sinirlenir ve bağırır:
- "Lan oğlum aslanın kendisini vursana,  aslan beni becermeye değil yemeye geliyor yemeyeeee"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder