Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Boynuzların Çıkmaya Başlamış

Boynuzların Çıkmaya Başlamış

Adam evlenir ve üzerinden 10 sene geçer. Fakat çocuğu olmaz. Yurt dışına göreve gider. Hanımından gelen mektupta hamile olduğu yazılıdır. Yurda döndüğünde ise hanımı doğurmuştur ama çocuk zencidir. Hanımına sorar:
- "Hanım ne sizin sülalede ne de bizim sülalede zenci yok. Esmer bile yok. Bu iş nasıl oldu?" Hanım:
- "Çocuğu doğurduktan sonra sütüm gelmedi. Mecburen bir süt anne tuttuk. Onun sütünü emdi. Sütanne zenciydi. Herhalde bu yüzden böyle oldu" der. Adam ikna olmuşa benzer ama içinde yine de ufak bir kuşku vardır ve bunu bilse bilse annem bilir düşüncesiyle annesine sorar. Anne:
- "Olmaz olur mu oğlum tabii ki olur. Seni doğurduğumda benim de sütüm gelmemişti ve seni inek sütüyle beslemiştim. Bak boynuzların çıkmaya başlamış bile!"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder