Google Translate

Son Yorumlar

Home » » çekiliş

çekiliş

Adamın birine bir çekilişten bir haftalık bir tatil çıkmış. Bu bir hafta boyunca adamın her istediği olacakmış. Emirlerini bekleyen bir adam, yiyecek içecek dilediği kadar, deniz, kum, fıstık gibi kızlar istediği zaman beraber olabilecekmiş. Adamın tabi en hoşuna giden dilediği kızla birlikte olabileceği imiş. Adam birinci gün gitmiş kumsala uzanmış. Bakmış afet gibi bir sarışın ona gülümsüyor hemen adama onunla birlikte olmak istediğini söylemiş. Adam bir işaret vermiş kız gelmiş ve adamla birlikte olmuş. Biraz dolaşayım demiş adam ve yürümeye başlamış. Birden gaz sıkıştırmış ve adam osurmuş. Yanındaki adam da:
- "Buranın bir kuralı var sana söylemediler mi burada osuranı düzerler" demiş ve adamı orada becermiş. Adam hemen oradan ayrılmak istediğini söylemiş. Nedenini sorunca:
- "Benim mal kırk yılın başı bir kalkar ama ben günde 5 kez osururum" demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder