Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Geç Kaldık

Geç Kaldık

İki deli yaş günü partisine davet edilir. Yerler, içerler. Vakit hayli geçer. Herkes dağılmıştır. En son iki deli kalmış, bunlar da evlerine gidecekleri zaman dışarıda bir yağmur, bir fırtına başlamış. Ortalığı sel götürüyor. Ev sahibi iki deliye:
- "Arkadaşlar, dışarısı berbat, siz en iyisi burada yatın, yarın gidersiniz." İki deliden büyük olanı:
- "Haklısın ama biz arkadaşımla karar vermek için dışarıda koridorda bir konuşalım."derler ve dışarı çıkarlar. Aradan bir saat geçer. Ev sahibi:
- "Bunlar her halde gittiler." deyip, yatmaya karar verdiği anda kapı çalınır. Gelenler bizim iki delidir.  Sırılsıklam ıslanmışlar. Ev sahibi:
- "Neredeydiniz? yahu ben de sizi bekliyordum. Bu ne hal? su içinde kalmışsınız." Büyük deli:
- "Ben ve arkadaşım sizde yatmaya karar verdik. Onun için ben pijama, arkadaşım da yastık ve yorganını getirdi. Onun için biraz geç kaldık."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder