Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Geri Vites

Geri Vites

Temel altına 0 model BMW çekmiş. Havalı havalı Dursun'un yanına gitmiş:
- "Dursun nasıl buldun arabamı, bununla İstanbul-Trabzon arasını 3-4 saatte katederum." Dursun biraz şaşkın itiraz etmiş:
- "Araba güzel hoş ama 3-4 saatte imkansız." demiş. Temel iddiacı tabii:
- "Denemesi kolay şimdi yola çıkıyorum 4 saat sonra beni Trabzon'daki Hüsnü amcanın bakkalından ara bak nasıl orada olacağım." Dursun:
- "Peki deneyelim" demiş. 4 saat sonra Trabzon'da Hüsnü amcanın dükkanı aramış. Gerçekten de telefona Temel çıkmış. Biraz havalı, biraz kibirli şekilde:
- "Buna BMW derler. Yavaş bile geldim sayılır, şimdi bak, İstanbul'a 3 saatte döneceğim." Telefonu kapatmış ve yola çıkmış. 5 gün sonra İstanbul'a varmış. Dursun merak ile telaşlı şekilde sormuş:
- "Ula Temel nerede kaldun?" Temel sinirli ve hayal kırıklığı içinde:
- "Ula Dursun gevur şu dünyanın parasını aldığı arabaya 5 ileri vites koymuşta, geri viteste cimrilik yapmış sadece 1 Geri vites koymuş."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder