Google Translate

Son Yorumlar

Halbuki

Bir Alman, bir İngiliz ve bir Laz, barda oturmuş, bir yandan içip, bir yandan karılarının aptallığı konusunda sohbet ediyorlarmış.
Alman:
- "Benim karım Helga o kadar aptal ki, geçen gün ucuzluk var diye marketten 300 Euro'luk et almış, halbuki bir buzdolabımız bile yok!"
İngiliz gülmüş ve:
- "O da bir şey mi? Benim karım Elizabeth daha da aptal. Babası çok zengindir, geçen hafta kendisine 6000 Pound'a araba aldırdı, ama kullanmayı bilmez." demiş.
Laz atlamış:
- "Ula uşaklar, siz ne diyorsunuz. Benim karım Fadime hepsinden aptal. Bodrum'a iki haftalık tatile gidiyor. Dün bavulunu yaparken gördüm, 400 tane prezarvatif almış, halbuki takacak yeri bile yok!"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder