Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Kendim Isırdım

Kendim Isırdım

İki deli sex turizminin meşhur olduğu Tayland'a gider. Tayland'a bir kerhanenin yanına gelirler. Durdukları yerde iki kapı, kapının birinde "ücret on dolar", ikinci kapıda "ücret yirmi dolar" yazısını görürler. Birinci deli:
- "Ben birinci kapıya gireceğim, on dolar ucuzmuş" der içeri girer. Kadın delinin şeyini çıkarır, üzerine portakal, ananas koyar başlar yemeye. Bizim deli o kadar zevk alır ki:
- "Çok şahane bir şey, keşke yirmi dolarlık yere girseydim." der. Bunu duyan ikinci deli:
- "Yapma ya. O zaman ben yirmi dolarlık yere gireyim" der, içeri dalar. Kadın delinin şeyini çıkarır üzerine ananas, muz, portakal, limon, ceviz koyar ve başlar yemeye. Bir dakika sonra deli bağıra bağıra dışarı çıkar, dışarıda bekleyen deli:
- "Ne oldu lan?"
- "Ne olsun lan kadın şeyimi öyle bir süsledi ki dayanamadım kendim ısırdım."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder