Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Kurusun Diye

Kurusun Diye

Jim ve Mary akıl hastanesinde iki hastadır. Bir gün hastanenin yüzme havuzunun etrafında dolaşırken, Jim aniden suya atlayıp en dibe batar. Bunu gören Mary, hemen suya atlayıp dibe kadar yüzer ve Jim'i kurtarır. Tabii Mary'nin bu kahramanca davranışı olay olur. Bunu duyan başhekim de, Mary'nin artık iyileştiğini ve derhal taburcu edilmesi emrini verir. İşlemler yapılır, belgeler hazırlanır. Başhekim aynı gün Mary'nin yanına gider:
- "Sana bir iyi, bir de kötü haberim var. İyi haberim, kahramanca yaptığın davranıştan ötürü anladık ki, akli dengen tamamen yerinde ve artık taburcu oluyorsun. Kötü habere gelince, kurtardığın hasta Jim intihar etmiş. Az önce odasının banyosunda, kendini asmış olarak bulundu." Mary gayet sakin yanıt verir:
- "O intihar falan etmedi ki. Ben astım onu oraya kurusun diye!"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder