Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Soğuk Makarna

Soğuk Makarna

İki deli, akıl hastahanesinden kaçmışlar ve bir mezarlığa saklanmışlar. Zaman geçiyor ve çok acıkıyorlar ama yakalanmamak için mezarlığı da terk edemiyorlar. Biri diğerine:
- "Yeni gömülen bir adamın karnını açalım yediği yemeği yiyelim." diyor. O sırada bir cenaze geliyor. Bunlar saklanıyorlar. Ölü gömülüp insanlar gidince, hemen mezarı açıp ölünün karnını açıyorlar. Adam ölmeden az önce makarna yemiştir. İkisi de birer avuç alıyorlar ama sonra biri yemiyor. Daha sonra makarnayı yiyen adama:
- "Nasıl yedin onu, ya adam hastaysa?" deyip adamın midesini bulandırıyor ve adam yediği makarnaları ölünün açık olan karnına kusuyor. Diğeri hemen onun kustuğu makarnaları yemeye başlıyor diğeri:
- "Sen demin ne dedin şimdi ne yapıyorsun?" diye sorunca bizimki:
- "Ben hayatta soğuk makarna yiyemem" diyor.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder