Google Translate

Son Yorumlar

Tanık

Vinç operatörünün yanlış bir hareketi yüzünden, vinç zincirlerine bağlı bulunan, köklerinden sökülmüş kocaman bir ağaç, birden kayar ve yol üzerinde harekete hazır bekleyen otomobilin kenarına çarpar. Otomobildeki sarışın kadın hışımla dışarı fırlar ve:
- "Benimle birlikte gelin ve bu olayı kocama anlatın." diye bağırmaya başlar.
Oradaki çalışanlar, sarışın kadını yatıştırmaya çalışırlar ve şirketin gerekli sigorta ödemesini yapmaya hazır olduğunu söylerler.
Fakat sarışın kadın ısrar eder:
- "Olmaz. Her şeyden önce, kocamın karşısına, bu kez benim bir ağaca değil, ağacın bana çarptığını doğrulayacak bir tanık götürmeliyim."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder