Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Teşkilat Mükemmel

Teşkilat Mükemmel

Amerika da bir asker, arkadaşı ile yolda giderken elindeki çakısı ile oynarken parmağını kesti. Az ötede bir dispanser vardı. Asker:
- "Ben şurada pansuman yaptırayım." dedi. İçeri girince karşısına iki kapı çıktı. Birinde,  "Hastalıklar", ötekinde "Yaralar" yazılı idi. "Yaralar" kapısından girdi. Yine önünde iki kapı. Birinde "Kemik", ötekinde "Yumuşak Doku" yazıyordu. "Yumuşak Doku" kapısından girdi. Yine iki kapı. Birinde "Önemli", ötekinde "Önemsiz" yazıları vardı. "Önemsiz" kapısından girince kendini sokakta buldu. Dışarı çıkınca arkadaşı sordu:
- "Nasıl, iyi baktılar mı?"
- "Hayır, ama teşkilat mükemmel!"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder