Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Namık kemak

Namık kemak

Nam-ı Kemal bir birliğin komutanıymış. Bir gün askerleri toplayıp tatbikata gitmişler. Gökyüzündeki savaş uçaklarını fark eden nam-ı kemal:
- "Askerler şimdi herkes pantolonunu çıkartıp yere kapansın ve kıçlarınızı havaya dikin, düşmanlar yukarıdan baktığında bizi kabak tarlası zannetsinler" demiş. Neyse askerler bunu uygulamışlar ve yukarıya kalkan nam-ı kemal bir de bakar ki askerlerinden biri sırt üstü yatmış, Nam-ı Kemal bağırmış:
- "Oğlum bu ne?"
- "Ya komutanım herkes yere domalmışken kalkıp şöyle bir baktım ki hakikaten kabak tarlası gibi gözüküyordu. Ben de bir de hıyar olsun istedim."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder