Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Keşke Jinekolog Olsaydım

Keşke Jinekolog Olsaydım

Fevkalade sosyetik bir kokteylde, Diş hekimi smokinleri içinde iki kat yakışıklı görünüyordu. Ağzından da bal aktığından, etrafı her zamanki gibi genç ve güzel hanımlarla çevriliydi. Bu güzellerden biri:
- "Ah doktor, dişim öyle ağrıyor ki günlerdir" dedi. Sonra doktorun elini yakalayıp ağzına doğru çekti. Çekmekle de kalmayıp doktorun işaret parmağını ağzına sokarak sol tarafa kaydırıp azı dişine doğru zorla uzatmaya çalıştı:
- "İşte burası! Tam burası! Öyle ağrıyor ki..!" Diş hekimi parmağını kadının ağzından kurtarmaya çalışırken söylenmeye başladı:
- "Hanımefendi keşke jinekolog olsaydım!"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder