Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Keramet Sarıktaysa

Keramet Sarıktaysa

Adamın biri Nasrettin Hoca'nın yolunu kesip elindeki mektubu uzatmış ve:
- "Aman Hocam, gözünü seveyim şu mektubu bana okuyuver." demiş. Hoca almış mektubu, açmış bakmış. Bir süre elinde evirip çevirdikten sonra tutup sahibine geri vermiş:
- "Bu mektup okunacak gibi değil. Yazılar kargacık burgacık. Hem dili de yabancı, ben okuyamam bunu, Kusura bakma." demiş. Adam çok kızmış bu işe, terslemiş Hocayı:
- "Ayıp Hoca ayıp! Benden utanmıyorsan başındaki sarıktan utan bari. Bir mektubu okuyamadın yahu!" Nasrettin Hocanın canı bu işe çok sıkılmış. Başındaki sarığı çıkardığı gibi adamın başına geçirmiş ve:
- "Hadi bakalım, mademki keramet sarıkta, sen oku bakalım şu mektubu da görelim." demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder