Google Translate

Son Yorumlar

Prostat

Bir doktor muayenehanesinde beklemekte olan iki hasta muhabbet etmektedir. Prostat şikayeti ile gelen hasta diğerine sorar:
- "Neyiniz var?" Diğer hasta cevap verir:
- "Be be ben dü dü düz gü gü güüün ko ko konuş konuş konuşamı yo yoruum.Ya ya yani be be ben ke ke kekemeyiim.Kı kı kısım kısım ko ko konuşu yo yorum. Si si sizin ne ne ne neyiniz vvvar?" Prostat hastası üzüntüyle karşılık verir:
- "Benim problemim de seninki gibi! Ancak benim kekemelik başka yerde. Ben de senin konuşman gibi kısım kısım çiş yapıyorum!"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder