Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Doğum Kontrol Yöntemleri

Doğum Kontrol Yöntemleri

Ebe, durmadan çocuk sahibi olan kadına, doğum kontrol yöntemleri ile ilgili tavsiyelerde bulunuyordu.
- "Kocanla birlikte olmadan önce, al bunu rahiminin ağzına koy. Bu çocuk yapma derdinden kurtul!"  Kadın sevinerek tavsiyelere uyacağını söyledi. Aradan bir süre geçtikten sonra ebe kontrolde aynı kadının tekrar gebe olduğunu anlayınca kızgınlıkla kadını azarladı:
- "Yahu hamile kalmaktan bıkmadın mı? Neden tavsiyelerime uymadın?" Kadın kendini savundu:
- "Ebe hanım inan ki ne dediysen tamamını yaptım. Verdiğini her seferinde rahimin ağzına koyup ondan sonra kocamla yattım. Ama ne yapalım ki tekrar hamile kaldım!" Ebe, kadına inanmadığını belirterek tekrar çıkıştı:
- "Boş versene, dediğimi yapsaydın, tekrar hamile kalman mümkün olmazdı!" Bunun üzerine kadın içeride beklemekte olan kocasına seslenerek yardıma çağırdı:
- Rahiiim, gel bir de sen anlat nasıl yaptığımızı. Ebe hanım her seferinde dediklerinin tamamını yaptığıma, verdiğini senin ağzına koyduğuma bir türlü inanmıyor!."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder