Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Mantıkçı Rahibe

Mantıkçı Rahibe

İki rahibe varmış biri matematikçi biri mantıkçı. Bunlar bir akşam karanlıkta kiliseye dönerlerken matematikçi rahibe mantıkçıya dönerek:
- "Yaklaşık 20 dakikadır bir adam bizi takip ediyor ve gittikçe yaklaşıyor. Şu anda aradaki mesafe 50 metre" der. Bunun üzerine mantıkçı rahibe:
- "Bunun tek mantıklı açıklaması var ve adam bize tecav*z edecek ve daha hızlı yürümemiz gerek" der. Rahibeler daha hızlı yürümeye başlarlar. 2 dakika sonra matematikçi rahibe:
- "Adam da hızlandı ve aradaki mesafeyi kapatıyor, şu anda 30 metre arkamızda."  mantıkçı rahibe:
- "O zaman mantık olarak koşmamız gerekir." Rahibeler koşmaya başlar ve 3 dakika sonra matematikçi rahibe:
- "O da koşuyor ve arayı kapatıyor şu anda mesafe 10 metre."  mantıkçı rahibe:
- "O zaman mantık olarak bizi yakalayacak. Birimiz sağa, diğerimiz sola saparak kiliseye ulaşmaya çalışalım. En az birimiz kurtulur." Ve matematikçi sağa doğru koşmaya, mantıklı sola doğru koşmaya başlar. Matematikçi 20 dakika sonra kiliseye ulaşır ve telaş içinde beklemeye başlar. Aradan 40 dakika geçtikten sonra mantıkçı rahibe gelir. Matematikçi sorar:
- "Ne oldu ne yaptın?"  mantıkçı rahibe:
- "Adam beni takip etti. Artık mesafe üç-beş adıma kadar azalmıştı. Mantık olarak daha fazla koşmanın anlamı yoktu." Matematikçi:
- "Eeee." Mantıkçı rahibe:
- "Mantık olarak ben durdum adamda durdu." Matematikçi:
- "Sonra." Mantıkçı rahibe:
- "Mantık olarak ben eteğimi kaldırdım oda pantolonunu indirdi." Matematikçi:
- "Peki daha sonra." Mantıkçı rahibe:
- "Daha sonra ne olacak eteğini kaldırmış bir rahibe, pantolonunu indirmiş bir adamdan daha hızlı koşar.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder