Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Hee Direm

Hee Direm

Erzurum'a bilgisayarın daha yeni yeni gelmeye başladığı zamanlarda, bir işyerine bilgisayar ve stok programı satılır. Teknik servis elemanı bilgisayarı işyerine kurduktan sonra, stok programının kullanımı ile ilgili bilgi verir ve ayrılır. Aradan bir iki saat geçer, işyerinden telefon gelir:
- "Kardeşim sizin anlattığınız kimi yapirem fegat program düzgün çalışmiir."
Teknik servis elemanı sorar:
- "Nasıl yapıyorsunuz?"
- "Senin anlattığın kimi."
- " Hata ne?"
- "Yazdığım bilgiler kaydetmeme rağmen saklanmiir."
- "İşlem basamaklarını tek tek anlatır mısınız?"
- "Tamam" diyor ve başlıyor anlatmaya.
- "Programı açirem. Malın adı bölümüne adını, adedi bölümüne adedini, birim fiyatını vb. yazirem. Hepsini yazdıhtan sonra senin anlattığın kimi kayıt bölümüne basürem. Earana bir yazı geliir: Kaydetmek ister misiniz? E / H yazısı çıkir. Ben de diyirem Hee."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder