Google Translate

Son Yorumlar

Home » » 1. vitesten 2. vitese geçmiyor

1. vitesten 2. vitese geçmiyor

Bir gün Türkiye'nin en zengin iş adamı dünyanın en hızlı arabası olan Ferrari alır. Arabasını denemek için otabana çıkar. İşadamı arabayı zorlamadan 300 kmh hızla yola devam ederken bizim Temel Murat 131 ile yanından geçer. Adam şaşırır ve:
- "Nasıl oluyor da Murat 131'le beni geçiyor" der. İşadamı sinirlenir ve son sürat gaza basar. bir bakar ki ileride Temel arabayı sağa çekmiş tekmeliyor. Adam gülümseyerek:
- "Salak arabasının motorunu yaktı" der. Adam yolda seyrederken Temel adamı tekrar geçer. Adam çok şaşırır. Bir bakar Temel ilerde yine durmuş ve arabayı tekmeliyor. Adam iyice sinirlenir ve:
- "Bir daha beni geçerse beni nasıl geçtiğini soracam" der. Temel bunu yine geçer. Fakat Temel İleride yine durmuş ve arabayı tekmeliyor. İşadamı arabadan iner, Temel'in omzuna elini koyar ve:
- "Ya birader sen beni nasıl geçiyon bu arabayla" der. Temel:
- "Dur ya zaten araba 1.vitesten 2.vitese geçmiyor"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder