Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Amerikanın en zeki başkanı

Amerikanın en zeki başkanı

Uçak düşmek üzereydi, 5 yolcu ve yanlızca 4 paraşüt vardı. İlk yolcu:
- "Ben Ronaldo'yum, Dünya'nın en iyi futbolcusuyum. Dünya futbolunun bana ihtiyacı var ve bu kadar hayranım varken ben ölmemeliyim." dedi ve ilk paraşütü kaptı ve uçaktan atladı. İkinci yolcu, Hilary Clinton:
- "Ben Amerika'nın eski başkanının karısıyım. New York senatörüyüm ve gelecekte Amerika'nın başkanı olma yolunda çok şanslıyım." dedi ve paraşütün birini kaparak uçaktan aşağıya atladı. Üçüncü yolcu, George W. Bush:
- "Ben Amerika Birleşik Devletlerinin başkanıyım. Dünya'nın sorumluluğunu sırtında taşıyorum. Bunun yanı sıra ülkemin tarihindeki en zeki başkanıyım ve ölümümle vatandaşlarıma olan sorumluluğumu tehlikeye atamam." dedi ve paraşütü sırtlayarak dışarıya atladı. Dördüncü yolcu olan Papa, beşinci yolcu olan genç öğrenciye şöyle dedi:
- "Ben yaşlıyım. Hayatımı iyi bir insan ve iyi bir rahip olarak geçirdim, bu nedenle kalan son paraşütü sana vermeliyim; hayatının geri kalanını yaşamalısın." Fakat küçük çocuk şöyle cevap verdi:
- "Telaşlanma, yaşlı adam. İkimiz içinde paraşüt var! Amerika'nın en zeki başkanı paraşüt yerine benim okul çantamı aldı."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder