-->

Komikler Burada

En Komik ve En Eğlenceli Fıkralar, En komik Videolar, En komik Resimler, En Güzel Hazır Mesajlar.

12 Ekim 2016 Çarşamba

Amerikanın en zeki başkanı

Uçak düşmek üzereydi, 5 yolcu ve yanlızca 4 paraşüt vardı. İlk yolcu:
- "Ben Ronaldo'yum, Dünya'nın en iyi futbolcusuyum. Dünya futbolunun bana ihtiyacı var ve bu kadar hayranım varken ben ölmemeliyim." dedi ve ilk paraşütü kaptı ve uçaktan atladı. İkinci yolcu, Hilary Clinton:
- "Ben Amerika'nın eski başkanının karısıyım. New York senatörüyüm ve gelecekte Amerika'nın başkanı olma yolunda çok şanslıyım." dedi ve paraşütün birini kaparak uçaktan aşağıya atladı. Üçüncü yolcu, George W. Bush:
- "Ben Amerika Birleşik Devletlerinin başkanıyım. Dünya'nın sorumluluğunu sırtında taşıyorum. Bunun yanı sıra ülkemin tarihindeki en zeki başkanıyım ve ölümümle vatandaşlarıma olan sorumluluğumu tehlikeye atamam." dedi ve paraşütü sırtlayarak dışarıya atladı. Dördüncü yolcu olan Papa, beşinci yolcu olan genç öğrenciye şöyle dedi:
- "Ben yaşlıyım. Hayatımı iyi bir insan ve iyi bir rahip olarak geçirdim, bu nedenle kalan son paraşütü sana vermeliyim; hayatının geri kalanını yaşamalısın." Fakat küçük çocuk şöyle cevap verdi:
- "Telaşlanma, yaşlı adam. İkimiz içinde paraşüt var! Amerika'nın en zeki başkanı paraşüt yerine benim okul çantamı aldı."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder