Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Ayıp ediyorsun

Ayıp ediyorsun

Temel'le Dursun çok soğuk bir kış günü köylerinden çıkıp yürüyerek kasabaya gitmek zorundadırlar. Yol ilerlediğinde üşüyen iki arkadaş dinlenmek için otururlar. Dursun:
- "Temel böyle giderse donup ölürüz bişiler yapmamız lazım" der.
Temel de:
- "İyi de yapabileceğimiz hiç bir şey yok" diye cevap verince Dursun;
- "Bak Temel arkadaşız ama ölmemek içinde ısınmamız lazım. bu yüzden birbirimizi düzeceğiz. ilk önce sen yap sonra ben yaparım aramızda kalır" der. Temel de kabul eder ve geçer arkaya 3-5 dakika sonra ısındığını söyleyip aşağıya yatar. Dursun arkaya geçer 10 dakka olur 20 dakka olur Dursun'un bırakmaya niyeti yoktur. Temel kızgın bir şekilde:
- "Bak Dursun ısınıyorsan lafım yok da beni düzüyorsan cidden ayıp ediyorsun."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder