Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Bankalar

Bankalar

Hanımlar her ay iyi ağda yapan bir arkadaşlarının evinde toplanıp ağda yapıyorlarmış. Her ay aynı tarihte aynı evde toplanmaları, evin beyinin dikkatini çekmiş. Adam, karısına:
- "Yahu hanım bu kadınlar her ay aynı tarihte niye sana geliyorlar, ne yapıyorsunuz?" demiş. Kadın da:
- "Ne yapacağız, oturup çay içip muhabbet ediyoruz" demiş. Bu cevap adamı tatmin etmese de bir şey söylememiş. Yine bir gün adam işe gidecekken karısı kadınların o gün geleceğini söylemiş. Adam işe gider gibi karısıyla vedalaştıktan sonra dolaba saklanıp kadınların gelmesini beklemiş. Kadınlar ellerinde pasta, kek ve böreklerle kapıyı çaldıktan sonra içeri girip bir güzel yerleşmişler. Evin hanımı elinde kocaman bir ağda kasesiyle içeri girmiş. Bütün bayanlar bacak aralarını temizledikten sonra yorum yapmaya başlarlar:
- "Benimkisi oldu Pamukbank, diğeri benimkisi oldu Şekerbank" derken, tüm bu olanları dolabın kapı aralığından izleyen evin beyi daha fazla dayanamayıp dolaptan çıkarak tüm bayanlara:
- "Demirbank iyi günler diler" diyerek çıkıp gitmiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder