Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Çim biçme makinesi

Çim biçme makinesi

Süpermarkete bir eleman aranmaktadır. Elemanın süper tezgahtarlık bilgisine sahip olması ön koşullardan biridir. Bunun için her gelen adaya bir de uygulama yaptırılarak performansına bakılmaktadır. Bir gün içeri bir aday daha girer ve işe talip olduğunu söyler. Bunun üzerine oradaki deneyimli tezgahtarlardan biri gelerek sınamak için:
- " Evlat şimdi beni iyi izle" der. İlk gelen müşteri :
- "Bir paket çim tohumu istiyorum" der. Bunun üzerine tezgahtar yeşil, sarı, uzun, kısa, çabuk büyüyen, kalın, ince bir sürü çeşit çim tohumunu ballandıra ballandıra anlatır ve adam sonunda:
- "Bana yeşil ve ince olanından bir paket lütfen" der ve tam parayı ödeyip çıkacakken bizim kurt tezgahtar:
- "Beyefendi bir dakika size bir de çim biçme makinesi verelim" diyerek söze girer ve onlarca çeşit çim biçme makinesini avantajlarını, ödeme kolaylıklarını, bir daha böyle bir fırsat bulamayacağını adama gene ballandıra ballandıra anlatır ve sonunda adam çim biçme makinesini de alarak mağazadan ayrılır. Bizim kurt:
- " Haydi evlat bir de seni görelim" der ve eleman tezgaha geçer. Yeni gelen bay müşteri bizim adaydan orkid ister. Bunun üzerine eleman bayağı ateşli bir şekilde orkid çeşitlerini, renklerini, kalınlıklarını vs. vs. bizim kurt tezgahtardan hiçte aşağı kalmayacak biçimde anlatır. Müşteri en sonunda bilmem ne renkte orkidden bir düzine kadar alır. parayı ödeyip çıkacakken bizim aday:
- "Beyefendi size bir de çim biçme makinesi satalım" der. Adam:
- " Hoppalaaa, niye ki?" diye sorunca bizimki:
- "Beyefendi hafta sonu bir iş yapamayacaksınız, bari çimleri biçin!"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder