Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Değişmeyeceksin

Değişmeyeceksin

Temel ile Dursun güzel bir bahar gününde köyün yüksek bir tepesine çıkmışlar. Manzaranın keyfini çıkarırken birden Temel'in gözü içerisinde ineklerin otladığı köyün mezarlığına ilişmiş. Dursun'a dönmüş ve:
- "Ula Tursun! Sende pirgün öleceksun, sonra seni aha şu mezarluğa gömeceğuz. Orada toprağa karışacaksın. Sonra ot olarak yeniden büyüyeceksun. Sonra seni şu inek yiyecek. Sonra da seni sıçacak. Bende o pokun yanuna gideceğum ve diyeceğum ki:
- "Ula Tursun! Neydiiin ne oldin?" Tabii Dursun önce ne diyeceğini şaşırmış. Sonra o da Temel'e dönmüş:
- "Ula Temel sende pirgün öleceksun. Seni aha şu mezarluğa gömeceğuz. Orada sen de toprak olacaksın. Sonra ot olarak püyüyeceksun. Sonra seni şu inekler yiyecek. Sonra seni sıçacaklar. Bende o pokun yanuna gideceğum ve diyeceğum ki:
-" Ula Temel! Sen hiç değismeyeceksun!"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder