Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Evet mi Hayır mı?

Evet mi Hayır mı?

Temel'in abisi çok çapkınmış, her gün bir kızı babasının arabası ile dağa götürürmüş. Temel ise dağda ne yaptıklarını hep merak edermiş. Bir gün Temel arabanın bagajına binip onlarla beraber dağa çıkmışlar. Araba durunca Temel bagajdan inip abisi ile kızı izlemeye başlamış. Abisi kızın omzuna elini uzatmış:
- "Evet mi? Hayır mı?" demiş. Kız kızgın bir şekilde:
- "Hayır" demiş. Abisi:
- "İn aşağıya yayan gel" demiş. Temel bir şey anlamamış ertesi gün yine arabanın bagajına binmiş. Olay yine aynı abisi kıza:
- "Evet mi Hayır mı?" diye soruyor kız yine:
- "Hayır" diyor. Abisi:
- "İn aşağıya yayan gel" diyor. Temel bunun üzerine:
- "Çapkınlık her halde böyle birşey" deyip eve gider ve merdivenin altından üç tekerlekli bisikletini çıkarır.
Mahalleden bir kız çocuğunu da arkasına bindirir ıkına mıkına dağın tepesine gelirler. Temel soluk soluğa elini kızın omzuna koyar ve sorar:
- "Evet mi Hayır mı?"
Kızda ne bilsin garibim
- "Evet" der. Temel bir müddet düşünür ve cevabını verir:
- "İyi sen bisikleti al ben yayan geliyorum."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder