Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Kalede sen varsın

Kalede sen varsın

70'li yaşlarına gelmiş iki adam, bir ömür boyu birbirlerinin en iyi dostu olmuşlardı. Derken birgün bir tanesi ağır hasta oldu. Ölüm döşeğindeyken yanında yine en iyi dostu vardı ve ona fısıldadı:
- "Bana bir iyilik yap olur mu? Cennete gittikten sonra orda futbol oynanıyorsa lütfen bir şekilde bana haber ver." Öteki:
- "Tamam." dedi.
- "Bütün hayatım boyunca en iyi dostum sendin, bunu senin için yapıcam." ve birkaç dakika sonra da adam öldü. Bir hafta sonra adam uyurken birden arkadaşının sesini duydu:
- "Dostum, sana bir iyi bir de kötü haberim var." Öteki hemen sordu:
- "İyi haber nedir?"
- "Cennette futbol oynanıyor."
- "Bu Harika! Peki kötü haber nedir?"
- "Yarınki maçta kalede sen varsın."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder