Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Otobüs bekliyorum

Otobüs bekliyorum

Bir gün, kadının biri evdeki gardolabı ses yaptığı için eve marangoz çağırmış. Marangoz kadına şikayetini sormuş:
- "Dolabın nesi var?" Kadın:
- "Dolabım çok ses yapıyor" demiş. Adam dolabı dinlemiş çıt yok. Kadın, sesin dolabın dışından degil, içinden geldigini söyleyip, adama dolabın içine girip de dinlemesini söylemiş. Adam da bunun üzerine dolabın içine girip ses dinlemeye başlamış. Beklemiş beklemiş yine cıt yok. Bu sefer kadın marangoza:
- "Otobüs geçtiği zaman dolabım ses yapıyor" demiş. Adam da bunun üzerine dolabın kapağını kapatıp otobüsün geçmesini beklemiş. Ne olsa beğenirsiniz, adam dolabın içindeyken kadının kocası eve gelmiş, ceketini asmak icin dolabı açtığında, dolabın içinde bizim talihsiz marangozu bulmuş! Kadının kocası sinirli bir şekilde marangoza Sormuş:
- "Sen burada ne arıyorsun?" Marangoz ise:
- "Şimdi size ne diyeyim ki, otobüs beklediğimi söylesem inanmazsınız."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder