Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Restaurant

Restaurant

Bir gün yeni bir restaurant açılmış. Bir hafta içinde sabah ilk gelene bedava çorba veriyorlarmış. Her gün de Temel birinci geliyormuş. Restaurant sahibi şöyle demiş:
- "Bu Temel yüzünden hiç reklam yapamıyoruz. Temel'in çorbasına müshil koyun." demiş. Temel sabah yine birinci gelmiş ve garson önüne müsilli çorbayı koymuş. Temel çorbayı içtikten birkaç dakika sonra garsunu çağırmış ve şöyle demiş:
- "Oğlum burada tuvalet yok mu?" Garson da şöyle cevap vermiş:
- "Tuvalet var ama anahtarı kayboldu kapı da kilitli kaldı" demiş. Temel biraz bekledikten sonra daha fazla dayanamıyıp hızla restauranttan çıkmış. Temel yolda koşarken adamın biri Temel'e sormuş:
- "Oğlum burada yeni bir restaurant açılmış. Sabah ilk gelene bedava çorba veriyorlarmış nerede o restaurant?" Temel'de:
- "Şu sarı çizgiyi izle bulursun" demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder