Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Vosvos

Vosvos

Adamın biri yeni bir araba almış. Yolda gidiyormuş. 70-80 km civarı. Sonra yanından jet gibi bi vosvos geçmiş geçerkende vosvosun şöförü adama bağırmış:
- "Heyyyt koçum sen vosvosu biliyor musun?"
Adamımız sinirlenmiş bu sözler üzerine ve basmış gaza 100 km ile gidiyor. İlerde vosvosu görmüş ve gazlayıp geçmiş. 5 dk sonra yine vosvos jet gibi adamımızın yanından geçmiş, vosvosun şöförü yine aynı şekilde:
- "Sen vosvos'u tanıyor musun?"
Adamımız iyice kızmış. Kendi kendine:
- "Lan ne biçim araba almışım. vosvos bile geçiyor bee" demeye başlamış. Ve basmış gaza. 150 km civarında filan giderken dikiz aynasına bakmış yine aynı vosvos arkadan hızla geliyor. Yine aynı olaylar olmuş. Vosvosun şoförü :
- "Sen biliyor musun vosvosu ha?" demiş. Adam yine sinirlenmiş aradan yarım saat filan geçmiş, adam ilerde aynı vosvosun bir ağaca bindirdiğini görmüş. Hemen durmuş ve vosvosun şöförünün yanına gitmiş ve demiş ki:
- "Bak görüyosun dimi o kadar hızlı gitmenin sonucunu. Bana öyle "vosvosu biliyo musun" diye laf atacağına önüne baksaydın ya." Vosvosun şöförü:
- "Abi yanlış anlama, ben eğer biliyorsan frenin nerede olduğunu soracaktım."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder