Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Web Tarayıcınız Güncel Mi?

Web Tarayıcınız Güncel Mi?

Web tarayıcınız güncel mi?

İnternetden etkin bir şekilde yararlanmanız için, mevcut web tarayıcılarınızın güncel olması büyük önem taşımaktadır. Tarayıcınızın güncel olmaması, internet kullanırken sorun yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle eski bir sürüm kullanıyorsanız, tarayıcınızın en son versiyonunu yazılımcı firmaların resmi sitelerinden, aşağıdaki linklere tıklayarak güncellemenizi tavsiye ediyoruz.


Kullandığınız sürüm bilgisine tarayıcınızın "Yardım" menüsündeki "Hakkında" seçeneğinden ulaşabilirsiniz.

İnterneti daha akıcı kullanmak için bilgisayarınızda olması gereken Adobe FlashPlayer'ı ücretsiz olarak buradan yükleyebilirsiniz.

Flash Player'ı yüklemenize rağmen site içerisinde gezinirken sorun yaşıyorsanız aşağıdaki link ile Flash programınızı kontrol edebilirsiniz. Gelen sayfada "Flash Ayarları Doğru" yazısını göremiyorsanız Flash programınızda bir sorun vardır ve bir daha yüklemeniz gerekebilir.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder