Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Hot Dog

Hot Dog

Hot Dog - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Günün birinde Temel ile Dursun Amerika'ya gitmişler. Karınları acıkınca yemek yiyebilecekleri bir yer aramaya başlamışlar. Baktıkları her yerde "HOT DOG" yazıyormuş. Bunlar anlamını bilmediği için sözlüğe bakmışlar ve Türkçesinin "SICAK KÖPEK" olduğunu öğrenmişler. İki kafadar:
- "Açlıktan ölsek dahi köpek eti yemeyelim" demişler  ama karınları o kadar çok açıkmış ki açlığa fazla dayanamayıp yemeye karar vermişler. Bir dükkana girip iki "HOT DOG" istemişler. Temel gelen "HOT DOG"u tam yiyecekken içine bakmış ve içindeki sosisi görünce hemen Dursun'a sormuş:
- "Ula Dursun, sana köpeğin neresi geldi?"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder