Google Translate

Son Yorumlar

Home » » İddia

İddia

İddia - Asker Fıkraları - Komikler Burada

51. piyade alayında yüzbaşı Jack diye bir subay varmış. Bu alayda bütün herkes bu yüzbaşıdan illallah demiş. Çünkü her girdiği iddiayı kazanıyormuş. Alay komutanı sonunda dayanamayıp yüzbaşı  Jack'in tayinini çıkarmayı başarmış ve bizim yüzbaşının 61. piyade alayına tayini çıkmış. 51. piyade alay komutanı, 61. piyade alay komutanına telefon ederek yüzbaşı için:
- "Aman bu adama dikkat edin, sakın kimseyle iddiaya girmesin. Aka kara der iddiayı yinede kazanır"  diye uyarıda bulunmuş. 61. piyade alay komutanı:
- "Olur mu canım öyle şey" deyip telefonu kapatmış. Neyse bizim yüzbaşı 61. piyade alayına gelmiş ve alay komutanın karşına geçerek:
- "Komutanım ben geldim" demiş. Alay komutanı:
- "Sen misin şu meşhur yüzbaşı jack?" demiş, Yüzbaşı alay komutanına:
- "Aa komutanım beni hatırladınız mı?" demiş.
- "Hayır hatırlamadım"
- "Olur mu komutanım Vietnam savaşında beraber mevzide idik, siz o zaman Yarbaydınız ben de daha teğmendim."
- "Yok canım ben o savaşa katılmadım"
- "Aa komutanım ben adım gibi hatırlıyorum sizin kıçınıza şarapnel parçası gelmişti. Kesin onun yara izi de kalmıştır."
- "Olur mu canım sen manyak mısın? ben ne o savaşa katıldım ne de kıçımda şarapnel yarası var."
- "Komutanım 100$ iddiasına girerim ki sizin kıçınızda şarapnel yarası var" demiş ve 100$ iddiasına girilmiş. Alay komutanı indirmiş pantolonu ve yaranın olmadığını göstermiş. Yüzbaşı:
- "Ah komutanım çok özür dilerim. Yanılmışım buyurun 100$'ınızı" demiş ve 100$ i vermiş. 61. piyade alay komutanı sevine sevine 51. piyade alay komutanını telefonla arayarak:
- "He he bu muydu her iddiayı kazanan adam?"
- "Ne oldu ki?"
- "İddiaya girdim ve kazandım"
- "Sakın ona kıçımı gösterdim deme!"
- "Nereden anladın kıçımı gösterdiğimi?"
- "Ulan senin Allah belanı versin, Allah seni kahretsin. O adam senin kıçını görmek için bütün alayla iddiaya girmişti."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder