Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Başka Biri Vurmuş

Başka Biri Vurmuş

Başka Biri Vurmuş - Doktor Hemşire Fıkraları - Komikler Burada

Adam, 80 yaşına merdiven dayamış durumda doktora gider. Doktor, muayenesini yaparken bu arada sorar:
- "Nasılsınız. Hayatınızdan memnun musunuz?" Adam:
- "Ah doktor bilemezsiniz o kadar mutluyum ki. 20 yaşında bir karım var ve benden 3 aylık hamile." Doktor çok şaşırır ve böyle bir durumu aklı almaz. Adama dönüp der:
- "Size bir hikaye anlatacağım. Adamın biri geyik avına çıkmayı çok seviyormuş. Her gün tüfeğini alır ava gidermiş. Yine bir sabah kalkar ava gitmek için hazırlanır. Yalnız yanlışlıkla tüfeğini alacağına şemsiyesini alır. Neyse bu adam ormanda ilerlerken aniden önüne bir geyik çıkar. Adam şemsiyesini doğrultur, nişanını alır, geyik pat diye yere yığılır."
Yaşlı adam tam bu arada:
- "Hayır, kesinlikle başka biri vurmuş olmalı." der. Doktor da:
- "Evet kesinlikle."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder