Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Ben Nasıl Oldum

Ben Nasıl Oldum

Ben Nasıl Oldum - Çocuk Fıkraları - Komikler Burada

Yedi yaşındaki çocuk babasına:
- "Babacığım, ben nasıl oldum? çok merak ediyorum." diye ısrarla sormuş. Adam:
- "Nasıl olsa bunu bu oğlana bir gün anlatmak durumunda kalacağım, hazır sormuşken, en iyisi şimdi izah edeyim, kurtulayım gitsin bu işten" diye düşünür içinden ve anlatmaya başlar:
- "Bak evladım, çok iyi dinle, zira bir daha anlatmayacağım. Annenle baban, bundan yedi sene evvel, bir CYBER CAFE'de karşılaştı. Bir iki bakıştıktan sonra bu CYBER CAFE'nin müsait bir yerine geçtiler. Baban MEMORY STICK ile USB'den bir bağlantı kurdu. Annen bu fırsatı iyi değerlendirerek MEMORY STICK'den bir kaç DOWNLOAD indirdi. Bu dangalak baban da, bir-iki UPLOAD yükledi. Ama heyecandan FIREWALL kullanmayı unuttuğumuz aklımıza geldiğinde iş işten geçmişti. Bu andan sonra da, ne DELETE edebildik, ne de CANCEL. Sonuç olarak da, dokuz ay sonra ortaya felaket bir VİRÜS çıktı. İşte mesele bu kadar basit."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder