Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Beş Avcı

Beş Avcı

Beş Avcı - Avcı Fıkraları - komikler Burada

Beş avcı ava çıkmışlar. Önlerine küçük bir delik çıkmış. İçlerinden en deneyimli olanı:
- "Yatın yere buradan tavşan çıkacak" demiş. Herkes yatmış yere, az sonra gerçekten tavşan çıkmış ve vurmuşlar torbaya koymuşlar. Ava devam ederlerken biraz daha büyükçe bir delik görmüşler, yine tecrübeli avcı:
- "Yatın yere buradan tilki çıkacak" demiş ve herkes yatmış tilki çıkmış ve vurmuşlar. Ava devam ederlerken karşılarına daha büyükçe bir delik çıkmış yine tecrübeli olan:
- "Yatın yere buradan ayı çıkacak" demiş ve yatmışlar. Ayı çıkmış ve vurmuşlar. Herkes tecrübelinin her şeyi bildiğine karar vermişler, ne derse yapıyorlarmış. Devam ederlerken karşılarına oldukça büyük bir delik çıkmış ve tecrübeli avcı:
- "Yatın yere" demiş herkes yatmış. İçlerinden biri:
- "Buradan ne çıkacak usta?" demiş. Tecrübeli, düşünmüş ve:
- "Vallahi çocuklar buradan ne çıkacağını bende bilmiyorum" demiş. Ertesi gün bütün gazetelerde:
- "Tünel çıkışında beş avcı tren altında kalarak can verdi." diye yazıyormuş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder