Google Translate

Son Yorumlar

Hatırla Onu

Hatırla Onu - İngiliz Alman Fransız Fıkraları - Komikler Burada

NATO'da komutanlar aralarında konuşmaktadırlar. Her ülkenin komutanı, kendi askerinin daha dayanıklı olduğunu ve ser verip sır vermeyeceğini iddia ederler. Bunun için bir İngiliz, bir Fransız, bir Alman ve bir de bizim Temeli çağırırlar ve bir sır verip:
- "Ne olursa olsun, kesinlikle sırrınızı kimseye söylemeyeceksiniz" diye tembih ederler. Sonra da o askerleri sorgulamak için en usta işkencecileri görevlendirirler. Önce İngiliz askerini çağırırlar ve sorgulamaya başlarlar. İngiliz askeri 2 saat sonra bülbül gibi öter ve kendisine verilen sırrı söyler. Fransız Askeri 3 saat sonra öter. Alman Askeri 1 gün sonra öter. Son olarak bizim Temel'i sorguya alırlar. 1 gün, 2 gün, 3 gün, 1 hafta derken işkencenin dozunu artırmalarına rağmen Temele sırrını söyletemezler. Bunun üzerine Temeli kaldığı hücrede izlemeye karar verirler. Bizim Temel hücrede, hem kafayı duvara vurmakta, hem de söylenmektedir:
- "Hatırla onu. Hatırla onu."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder