Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Kendisi Hazırlardı

Kendisi Hazırlardı

Kendisi Hazırlardı - İngiliz Alman Fransız Fıkraları - Komikler Burada

Bir Amerikalı, bir İtalyan, bir de bizim Karadenizli Temel, hep birlikte bir inşaatta çalışıyormuş. Her gün yemek torbalarını açıyorlarmış ve Amerikalının torbasından Hamburger, İtalyanın torbasından spagetti, bizim Temelin torbasından  da hamsi çıkıyormuş. Bir gün, iki gün derken bunlar dayanamamışlar ve:
- "Yarın da torbalardan aynı yemekler çıkarsa hep birlikte intihar edelim" diye karar almışlar. Ertesi gün torbalarını açmışlar ki ne görsünler; yine aynı yemekler. Hep birlikte intihar etmişler. Bunların hanımları cenaze töreninde bir araya gelmiş. Amerikalının eşi:
- "Söyleseydi yemeği değiştirirdim. İntihar etmesine gerek yoktu" diyerek ağlıyormuş.
İtalyanın eşi:
- "Bu kadar basit bir konu için intihar mi edilir. Söylese değiştirirdim" diyerek ağlıyormuş. Temelin karısı ise:
- "Aaaah, aaahhh, her gün yemeğini kendisi hazırlardı. Niye intihar etti ki?" demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder