Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Polis Köpeği

Polis Köpeği

Polis Köpeği - Karışık Fıkralar - Komikler Burada

Adam kırmızı ışıkta dururken, karşıda kucağında köpek olan bir çocuğun bir trafik polisinin paçasından çekiştirdiğini görmüş ve olayı izlemeye koyulmuş. Çocuk çekiştirdikçe polis sinirlenip:
- "Git buradan" der gibi bir şeyler yapıyormuş. Çocuk birazdan tekrar gelip adamın paçasından çekiştirip kopeği işaret ediyormuş ve bu olay bir kaç dakika devam ettikten sonra polis bir ara iyice kızmış ve çocuğu oradan kovmuş. Olayı izleyen adam oraya doğru gidip polise çıkışmış:
- "Ayıp ayıp! Küçücük çocuğa nasıl davranıyorsunuz!"
Polis adama dönerek:
- "Kardeşim sen çocuğun ne dediğini biliyor musun?" Adam:
- "Yahu Küçücük çocuk ne diyecek? Herhalde karşıya geçmek isteyecekti." Polis:
- "Yok yaaa. O çocuk kucağındaki köpeği becermemi istiyor. Yavrularının Polis Köpeği olmasını istiyormuş."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder