Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Temel ve Zenci

Temel ve Zenci

Temel ve Zenci - Temel fıkraları - Komikler Burada

Temel, bir iş için New York'a gider. Kent merkezine geldikten sonra ucuz bir otel arar. Sonunda küçük bir otele gelerek resepsiyon memuruna:
- "Sabaha kadar kalacak tek kişilik bir oda rica ediyorum" der. Resepsiyon memuru:
- "Hiç tek kişilik odamız kalmadı. Ama 2 kişilik bir oda var ve bir zenci kalıyor. Diğer yatağı sizin için ayarlayabiliriz." der. Temel:
- "Tamam, ama sabah saat yedide uyandırmayı unutmayın sakın" diye tembihler. Temel odaya girdiğinde zencinin suratına tiksintiyle bakar ve kafayı vurup yatar. Zenci, Temel'in bu davranışı karşısında çok öfkelenir. Temel'in uyumasını bekler. Temel uykuya dalınca eline aldığı siyah ayakkabı boyasıyla Temel'in suratını siyaha boyar. Sabah olduğunda Temel, telefonun zil sesiyle uyanır.
Resepsiyon memuru:
- "saat yedi oldu Temel Bey uyanın" der. Temel yüzünü yıkamak için banyoya girdiğinde aynaya bakarak yüzünü gören Temel:
- "Salak resepsiyon memuru yanlış adamı uyandırmış." der.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder